Společnost na prodej

Máte zájem o společnosti na prodej? Ready made společnost je již založená společnost, která byla založena za účelem dalšího prodeje novému podnikateli a je to společnost, která je již zapsaná v obchodním rejstříku. Nové společnosti zakládáme pouze za účelem toho, abychom převedli ready made společnost na nového podnikatele a usnadnili mu tím začátek podnikání.

Díky ready made společnostem můžete se svým podnikáním začít téměř hned a nemusíte si dělat starosti se všemi náležitostmi, které zakládání nových společností přináší. Pokud využijete našich služeb, můžete ušetřit nejen mnoho času, ale i peněz.

Všechny ready made společnosti, které vám nabízíme, nemají žádnou historii, to znamená, že nikdy nevyvíjely žádnou obchodní činnost a jsou již zapsány v obchodním rejstříku, mají své IČ a nulovou ekonomickou a účetní historii, a tím pádem nejsou zadlužené.

  • Ready made s.r.o.
  • Ready made a.s.
  • Ready made SE (Evropská společnost)  
  • Ready made s vyšším základním kapitálem

Disponujeme širokým portfoliem ready made společností, které jsou určeny výhradně prodeji podnikatelům, abychom jim usnadnili začátek podnikání. Garantujeme 100 % bezdlužnost všech námi nabízených firem – jsou tedy bez závazků, pohledávek a mají naprosto splacený základní kapitál.

Pokud tedy máte zájem o koupi společnost na prodej, obraťte se na nás. Nabízíme vám ready made společnosti, které jsou určeny k okamžitému prodeji. S námi si můžete koupit ready made společnost za tu nejlepší cenu na trhu.

 Založení společnosti vám zabere mnoho času, musíte se připravit na řadu složitých byrokratických kroků, musíte mít rovněž zkušenosti a vědět, co, kdy a kde vyřídit. My vám nabízíme společnost, která je již založená, zaregistrovaná a už jen čeká na svého nového majitele. Společnost na prodej zakládáme zejména proto, abychom všem klientům, kteří uvažují o podnikání, usnadnili vstup na trh a efektivně nastartovali jejich podnikání.

Ready made společnost je již založená společnost, která je určena k okamžitému prodeji novému podnikateli, který se rozhodl nastartovat své podnikání rychle a bez zbytečných starostí. Pokud si u nás ready made společnost zakoupíte, pak si můžete opravdu usnadnit začátek podnikání a ušetřené peníze i čas věnovat efektivním činnostem.

Garantujeme vám, že ready made společnosti, které vám nabízíme, nevyvíjely nikdy žádnou obchodní činnost a byly pouze zapsány v obchodním rejstříku. Rovněž mají kompletně splacený základní kapitál, vlastní identifikační číslo, nulovou ekonomickou i účetní historii a 100 % garanci bezdlužnosti. Pořiďte si společnost na prodej a začněte se svým podnikáním hned.

Nabízíme vám společnosti na prodej za velmi výhodné ceny a bez skrytých poplatků. Jako bonus od nás získáte k libovolné ready made společnosti zdarma vlastní webové stránky.

 

15. 6. 2015

Prodej společností

Prodej společností ...více

Koupit ready made sro ...více

Zobrazit archiv