Koupit společnost

Chcete začít podnikat? Víte, že založení společnosti může v České republice trvat dokonce několik týdnů? Obraťte se na nás a vyhněte se všem časově i finančně náročným náležitostem, které zakládání nových společností provázejí.

Začněte se svým podnikáním hned, využijte naší nabídky koupit společnost, která je pouze předzaložená – tzv. ready made společnost. Všechny ready made společnosti v naší nabídce byly jen zapsány v obchodním rejstříku a byly založeny za účelem prodeje společnosti novému podnikateli, který nechce ztrácet čas a chce začít se svým podnikáním hned.

V případě, že se rozhodnete koupit společnost, která již byla založena, zaručujeme vám, že každá námi nabízená ready made společnost má nulovou účetní i ekonomickou historii a je rovněž bez jakýchkoliv závazků a dluhů. Zaručujeme vám 100 % „čistou společnost“.

Zbavíme vás všech starostí, které zakládání nových společností přináší. Ušetříte nejen mnoho času, ale i peněz, které jsou se založením společnosti spojeny. Ušetřené peníze i čas raději investujte do efektivnějších činností a všechny starosti nechte pouze na nás. O všechny náležitosti se postaráme a vy můžete se svým podnikáním začít co nejdříve. V případě, že se rozhodnete koupit společnost od nás, dostanete jako bonus vlastní webové stránky zdarma, díky čemuž se dostanete do povědomí internetových uživatelů a zvýšíte tím zájem zákazníků o vaše produkty.

Všechny ready made společnosti v naší nabídce nemají žádnou historii, to jednoduše znamená, že nikdy nevyvíjely žádnou obchodní činnost a byly zapsány v obchodním rejstříku, mají své IČ a nulovou ekonomickou a účetní historii, rovněž vám garantujeme jejich 100 % bezdlužnost.

Nabízíme vám tyto typy ready made společností:


Proč využít našich služeb?

  • Splnění přání zákazníka je u nás na prvním místě
  • Jsme profesionály v oboru a máme dlouholeté zkušenosti
  • Nabízíme komplexní služby
  • Společnost můžete mít za několik hodin
  • Nabízíme vám ready made společnosti za nejlepší cenu na trhu

Využijte naší nabídky a rozhodněte se koupit společnost ještě dnes. Splňte si svůj sen o podnikání, je to tak jednoduché!

 

15. 6. 2015

Prodej společností

Prodej společností ...více

Koupit ready made sro ...více

Zobrazit archiv