Prodej společnosti s.r.o.

Potřebujete svoje podnikání začít snadno a rychle bez zbytečných starostí? Založení společnosti se v tuzemsku považuje za časově i finančně velice náročný proces, neboť se každý začínající podnikatel musí připravit na to, že bude čelit řadě administrativních, právních i finančních nástrah. Ať už jde o založení společnosti s.r.o. nebo akciové společnosti, tak zápis do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která budoucího podnikatele čekají. Díky nám se všem starostem můžete vyhnout, nabízíme vám prodej společnosti s.r.o.

Nabízíme vám možnost založení společnosti na klíč, což znamená, že vám vytvoříme společnost na míru tak, abyste své podnikání mohli nastartovat bez zbytečných komplikací a administrativních úkonů.

Chcete se svým podnikáním začít hned a zajímáte se o prodej společnosti s.r.o.? Obraťte se na nás a pořiďte si ready made společnost.

Ready made společnost je tím nejlepším řešením, pokud se chcete vyhnout všem starostem se zakládáním nových společností. Jedná se o společnosti, které již byly založeny, a to výhradně za účelem prodeje novým podnikatelům, kteří si chtějí ušetřit mnoho času i peněz, které jsou se založením společnosti spojeny.

Všechny námi nabízené ready made společnosti mají přiděleny své identifikační číslo, nikdy nevyvíjely žádnou ekonomickou ani účetní činnost. Garantujeme vám, že námi nabízené ready made společnosti nemají žádné závazky ani dluhy.

Ke každé zakoupené společnosti od nás navíc získáte jako bonus firemní webové stránky zdarma. Poté, co si od nás ready made společnost koupíte, můžete se svým podnikáním začít prakticky ihned.

Zabýváme se prodejem společnosti s.r.o. již řadu let, jsme profesionály v oboru a nabízíme řadu doplňkových služeb, díky čemuž vám můžeme usnadnit vaše podnikání. Nabízíme vám možnost poskytnutí sídla společnosti či vedení účetnictví, virtuální asistentku, ale i řadu dalších služeb. S námi můžete začít podnikat bez starostí a ušetřit si mnoho času i peněz.

Nabízíme tyto typy společností:

 

15. 6. 2015

Prodej společností

Prodej společností ...více

Koupit ready made sro ...více

Zobrazit archiv