Zakládání nových společností

Rádi byste začali s podnikáním, chcete založit novou společnost s ručením omezeným či jinou formu? V případě, že ano, pak můžete využít našich služeb, my vám se zakládáním nových společností rádi pomůžeme. Svěřte starosti se zakládáním nových společností do rukou opravdových profesionálů, kteří se o všechny náležitosti postarají za vás.

Zakládání nových společností zvládneme opravdu rychle a efektivně. Rovněž dokážeme vyhovět vašim nestandardním požadavkům, jako kupříkladu se zakládáním nových společností s vyšším základním kapitálem, nestandardními předměty podnikání apod.

Při zakládání nových společností za vás vyřídíme všechny potřebné náležitosti a rovněž zajistíme zápis nové společnosti do obchodního rejstříku, což většinou trvá osm dní. Nové firmě také vyřídíme potřebná živnostenská oprávnění a registrace k daním, jako jsou například daň z příjmů, DPH či srážková daň.

Pokud zvolíte zakládání nových společností s využitím našich služeb, vyhnete se všem starostem, které jsou se zakládáním nových společností spojeny. Díky nám ušetříte nejen mnoho času, ale také peněz.

Pokud využijete našich služeb:

  • Zajistíme veškeré náležitosti včetně vyřízení živnostenských oprávnění
  • Vyřídíme zápis do obchodního rejstříku opravdu rychle
  • Ušetříme vám mnoho času, vyvarujete se všech starostí a omylů, které jsou se zakládáním nových společností spojeny, čímž vám ušetříme i mnoho peněz
  • Vyhnete se obíhání úřadů a jednání s úředníky

Nabízíme tyto služby:

Zakládání nových společností se v České republice považuje za časově i finančně velmi nákladný a komplikovaný proces. Ten, kdo by rád začal s podnikáním, se musí připravit na to, že bude muset čelit mnoha administrativním, právním i finančním nástrahám, které jsou se zakládáním nových společností spojeny.

Založení společnosti s ručením omezeným i akciové společnosti a následný zápis společnosti do obchodního rejstříku je hlavním úskalím, které potká každého budoucího podnikatele. Právě z toho důvodu vám nabízíme služby založení společností na klíč. Dokážeme pro vás vytvořit společnost na míru tak, abyste mohli své podnikání nastartovat bez zbytečných starostí, komplikací a řady administrativních úkonů.

 

15. 6. 2015

Prodej společností

Prodej společností ...více

Koupit ready made sro ...více

Zobrazit archiv